Kemp U Lesa je menší kemp, který se nachází v chatové oblasti lemující řeku Ohři, nedaleko vodní nádrže Nechranice, cca 8km od města Kadaň. V blízkém okolí stojí za zmínku například zřícenina hradu Hasištejn, cyklostezka v okolí Kadaně, zámecký park a centrum města Klašterec na Ohří. V dojezdové vzdálenosti cca 30km je aquapark Chomutov. Historické centrum Kadaně. Vedle kempu lze chytat ryby v revírním rybníku a dravce na řece Ohři (cca 200m). Lázeňské město Karlovy Vary je vzdáleno cca 45km.

Kemp nabízí místa pro auta, stany a karavany s možností elektrického připojení a 

pronájem tří 2 a  čtyř 4 lůžkových chat, případně ubytování v pokojích přilehlé budovy (6 pokojů- dohromady 28 lůžek) .

Rovněž nabízíme ubytování pro sportovní kluby , školní akce a různé kolektivy. 


Po celém kempu je volně přístupná wifi, parkoviště hlídáno kamerovým systémem. Možnost parkování u chat. V areálu se nachází 2 ohniště s možností koupě přepravky dřeva. Možnost zapůjčení grilu oproti záloze.Sociální zařízení disponuje také bezbariérovým WC a bezbariérovým vstupem do restaurace.

Restaurace s venkovním posezením nabízí v letní sezóně snídaně, obědy, večeře. Čepujeme Kozla 11° .V areálu je dobíjecí stojan na elektrokola.


Na recepci je možné si půjčit míče na fotbal, nohejbal a vybavení na stolní tenis a petang.

Možnost platby přes platební terminál.

 

 


Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.